Oferty specjalne

Przerwa kawowa Wrocław

ZORGANIZUJ PRZERWĘ KAWOWĄ

Organizujesz konferencję, szkolenie lub seminarium? Planujesz imprezę, w czasie której chcesz zorganizować przerwę kawową? Serdecznie polecamy Ci naszą ofertę przerw kawowych we Wrocławiu. Jako jedna z niewielu firm cateringowych możemy przygotować dla Ciebie catering kawowy, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Nasze menu przerwy kawowej obejmuje m.in.: kawę, herbatę, soki i inne napoje, ciasteczka, kanapki, finger food i o wiele więcej. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my z całą pewnością przygotujemy ofertę, która w pełni Cię usatysfakcjonuje!

Catering kawowy

Catering kawowy to usługa, która może zainteresować wszystkich organizatorów większych imprez czy spotkań, zarówno tych prywatnych, jak i firmowych. Zajmiemy się sprawnym dostarczeniem ciepłych napojów, przekąsek i deserów, które zachwycą wszystkich gości. Oferowane przez nas przekąski na przerwę kawową nie tylko wyjątkowo smakują, lecz także prezentują się niezwykle estetycznie, przez co nadadzą każdemu przyjęciu czy spotkaniu niezapomniany klimat. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług cateringowych, zadzwoń do naszej restauracji! Ustalimy wszystkie szczegóły i stworzymy menu idealne dla Ciebie oraz Twoich gości.

Kontakt w sprawie przerw kawowych:  71 349-15-39

Organizujesz konferencję, szkolenie lub seminarium? Planujesz imprezę, w czasie której chcesz zorganizować przerwę kawową? Chcieliśmy serdecznie polecić Ci naszą ofertę. Jako jedna z niewielu firm cateringwych we Wrocławiu możemy przygotować dla Ciebie catering kawowy, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

W ramach przerwy kawowej możemy przygotować dla Ciebie: kawę, herbatę, soki i inne napoje, ciasteczka, kanapki, finger food i o wiele więcej. Wystarczy, że przedstawić nam swoje oczekiwania, a my z całą pewnością przygotujemy ofertę, która w pełni Cię usatysfakcjonuje!

Kontakt w sprawie przerw kawowych:  71 349-15-39

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!