Catering

Kanapki Wrocław - catering kanapkowy

ZAMÓW CATERING KANAPKOWY

Masz ochotę na smakowitą kanapkę? A może chcesz zamówić zestaw kanapek na organizowaną przez Ciebie imprezę? Możesz być zadowolony, właśnie trafiłeś do kanapkowego raju, w którym zamówisz pyszne jedzenie, które posmakuje Tobie i każdej innej osobie, która będzie miała okazję je spróbować!

Oferta cateringu kanapkowego

Słyniemy z przygotowywania smakowitych kanapek, które znane są w całym mieście. To nasze kanapki na dowóz we Wrocławiu robią furorę wśród wszystkich organizatorów imprez, bankietów i szkoleń. Mało tego, nasze kanapki chętnie zamawiane są również jako śniadania i inne posiłki przez pracowników wrocławskich firm. Każdy z naszych Klientów zawsze jest z nich zadowolony, a to nie może być przypadkiem. Dołącz do grona osób zamawiających catering kanapkowy i już dziś skontaktuj się z nami w celu przedstawienia swoich wymagań. Pamiętaj również, że zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej!

Kanapki nie tylko dla firm we Wrocławiu

W naszej pełnej ofercie znajdziesz między innymi: kanapeczki z ciemnego pieczywa, bankietówki mix, ciabattę, kanapki wegetariańskie. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Informujemy, że nasze kanapki we Wrocławiu dowozimy do firm, domów prywatnych, biur i na sale konferencyjne. Z pewnością spełnimy również Twoje oczekiwania!

Możesz sam wybrać produkty z menu lub skontaktować się z nami w celu ustalenia indywidualnej oferty dopasowanej idealnie do Twoich potrzeb. W menu nie ma tego, czego szukasz? Żaden problem! Jesteśmy w stanie dostarczyć wiele innych dań - skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Nie czekaj ani chwili dłużej, już dziś skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną rozpoczynając współpracę, dzięki której 
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!