ZAMÓW CATERING WIGILIJNY

Świadczymy usługi z zakresu cateringu wigilijnego we Wrocławiu. Chcesz zorganizować przyjęcie wigilijne w domu lub w firmie? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty wigilijnej, dzięki której nie tylko otrzymasz smaczne, świeże i elegancko podane dania świąteczne, lecz także zaoszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na odpoczynek w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Gwarantujemy szeroki wybór potraw oraz napojów, fachową obsługę, estetyczną zastawę oraz atrakcyjne ceny. Dostarczane przez nas w specjalnych pojemnikach posiłki są od razu gotowe do podania – nie musisz martwić się podgrzewaniem czy sposobem na ładne podanie potraw gościom. Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, w której znajdziesz tradycyjne dania wigilijne, pyszne zupy potrawy z ryb oraz ciasta.

Oferta cateringu wigilijnego

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty cateringu wigilijnego, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Omówimy wszystkie szczegóły, przygotujemy spersonalizowane menu, które zadowoli każdego z gości i  ustalimy godzinę dostawy. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie dobrego jedzenia dla dużej grupy może stanowić problem dla osób bez odpowiedniego zaplecza technicznego. Dlatego nasza restauracja oferuje kompleksowe usługi związane z cateringiem na komunie, święta oraz innego rodzaju uroczystości.

Catering wigilijny w niskiej cenie

Zapewniamy catering wigilijny w niskiej cenie dla wszystkich Klientów z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Stwórz rodzinną, świąteczną atmosferę, serwując swoim gościom pyszne, tradycyjne dania. Nasi kucharze wykorzystują do przygotowania posiłków wyłącznie świeże produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że otrzymają potrawy najwyższej jakości. Oprócz głównego posiłku, możemy dostarczyć także napoje oraz przekąski, które idealnie dopełnią wieczerzę wigilijną. Serdecznie zapraszamy!

Planujesz przygotowanie przyjęcia wigilijnego w domu lub w firmie? Chcesz, aby jedzenie w czasie tej uroczystości było smaczne, świeże i elegancko podane? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty wigilijnej, dzięki której nie tylko zaopatrzysz się w świąteczne dania, ale też zaoszczędzisz czas i nerwy, które poświęciłbyś na samodzielne ich przygotowanie.
Dostarczane przez nas w specjalnych pojemnikach posiłki są od razu gotowe do podania. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się ich podgrzewaniem i przygotowywaniem. Jesteśmy przekonani, że nasz catering wigilijny dla mieszkańców Wrocławia jest opcją godną uwagi, z którą powinieneś się zapoznać. Tymczasem zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, w której znajdziesz tradycyjne dania wigilijne, pyszne zupy potrawy z ryb, jak również ciasta.


oferta wigilijna wrocaw
 

ZESTAW I

barszcz czerwony czysty

grzybowa z łazankami

krokiety z kapustą i grzybami

śledzie w oleju

łazanki z kapustą i grzybami

kapusta wigilijna z grochem 

bigos myśliwski z wędzonymi śliwkami

karp/smażony

sałatka jarzynowa

sałatka żydowska

pierogi z kapustą i grzybami 6 szt.

sernik 

makowiec

kompot wigilijny z suszu

cena 130zł

 

ZESTAW II

barszcz czerwony czysty

grzybowa z łazankami

krokiety z kapustą i grzybami

śledzie w oleju

łazanki z kapustą i grzybami

kapusta wigilijna z grochem 

bigos myśliwski z wędzonymi śliwkami

karp/smażony

karp w galarecie

ryba po grecku

sałatka jarzynowa

sałatka żydowska

pierogi z kapustą i grzybami 6 szt.

sernik 

makowiec

kompot wigilijny z suszu

170ZŁ/OS

wigilia wroclaw

 

dania wigilijne wroclaw

 

oferta wigilijne wroclaw
 

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty na catering świąteczny we Wrocławiu, to nie trać czasu, ale już dziś się z nami skontaktuj, aby omówić szczegóły współpracy: zamawianie@margaretwroclaw.pl,  71 72 99 777