ZAMÓW CATERING KANAPKOWY

Masz ochotę na smakowitą kanapkę? A może chcesz zamówić zestaw kanapek na organizowaną przez Ciebie imprezę? Możesz być zadowolony, właśnie trafiłeś do kanapkowego raju, w którym zamówisz pyszne jedzenie, które posmakuje Tobie i każdej innej osobie, która będzie miała okazję je spróbować!

 

Słyniemy z przygotowywania smakowitych kanapek, które znane są w całym mieście. To nasze kanapki na dowóz we Wrocławiu robią furorę wśród wszystkich organizatorów imprez, bankietów i szkoleń. Mało tego, nasze kanapki chętnie zamawiane są również jako śniadania i inne posiłki przez pracowników wrocławskich firm. Każdy z naszych Klientów zawsze jest z nich zadowolony, a to nie może być przypadkiem. Dołącz do grona osób zamawiających catering kanapkowy i już dziś skontaktuj się z nami w celu przedstawienia swoich wymagań. Pamiętaj również, że zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej!

kanapki dla firm wroclaw

 

Kanapki nie tylko dla firm we Wrocławiu

W naszej pełnej ofercie znajdziesz między innymi: kanapeczki z ciemnego pieczywa, bankietówki mix, ciabattę, kanapki wegetariańskie. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Informujemy, że nasze kanapki we Wrocławiu dowozimy do firm, domów prywatnych, biur i na sale konferencyjne. Z pewnością spełnimy również Twoje oczekiwania!

Kontakt w sprawie kanapek:  71 349-15-39

ZOBACZ MENU I ZAMÓW