O nas

 

Centrum Gastronomiczne Margaret Wrocław

Przedsiębiorstwo Margaret z Wrocławia stworzyło ofertę zupełnie wyjątkową na rynku, zupełnie inną niż pozostałe firmy cateringowe. 

Polecamy między innymi doskonałe kanapki, które sprawią, że Twoja przerwa kawowa zmieni się w prawdziwą ucztę i rozkosz dla podniebienia.
Serwujemy jedzenie na telefon, a ostatnio nawet z możliwością zamawiania przez Internet, obejmujące znacznie więcej niż słynne już kanapki. W naszym menu znajdziecie Państwo pyszne potrawy, które zaspokoją nawet największy głód. Spełniamy wymagania największych smakoszy, nawet tych którzy nie byli zadowoleni z dotychczasowej oferty firm cateringowych.

Jedzenie na telefon lub zamawianie online może być przygotowane specjalnie na różne imprezy okolicznościowe. Niezależnie od tego czy zbliża się przerwa kawowa, czas obiadu czy myślisz o przygotowaniu imprezy okolicznościowej- Margaret z Wrocławia ma ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dodatkowo zachęcamy do posmakowania naszych doskonałych pierogów w różnych odmianach, placków ziemniaczanych, dań obiadowych z ziemniakami, kluskami śląskimi, kopytkami lub frytkami oraz wyśmienitych gulaszy czy naleśników.

 
Chcesz zamówić już teraz?

zadzwoń:  71 349 15 39
zamów przez Internet (gotówka, karta, szybki przelew): kliknij Menu