ZAMÓW ZESTAW OBIADOWY

Zgłodniałeś? Chcesz zamówić smakowity zestaw obiadowy dla siebie, całej swojej rodziny lub dla kolegów z pracy? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie trafiłeś na stronę internetową firmy przygotowującej pyszne jedzenie z dowozem. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas zestaw obiadowy z dostawą we Wrocławiu, na który właśnie dziś masz ochotę!

Smakowite zupy

Podstawą dobrego zestawu obiadowego jest smaczna zupa. Bez trudu odnajdziesz ją w naszym menu. Wśród wielu zup, które możemy Ci zaproponować są między innymi: barszcz czerwony, pomidorowa czy rosół. Wszystkie nasze zupy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy z wykorzystaniem świeżych składników. Mamy doskonałe przepisy i to dlatego nasze zupy wchodzące w skład zestawów obiadowych są tak bardzo lubiane!
zupy do zestawow obiadowych

Pyszne drugie dania

To oczywiste, że zestaw obiadowy nie może kończyć się na zupie. Zamawiając go na naszej stronie internetowej masz do wyboru szereg drugich dań, które swoją jakością nie odbiegają od naszych wspaniałych zup. Ta kategoria naszego menu jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Aby pobudzić Twój apetyt powiemy tylko tylko, że zamówić możesz u nas między innymi takie dania obiadowe jak: kotlet schabowy po szwajcarsku, kotlet de volaille, gulasz wieprzowy, szaszłyk drobiowy, naleśnik z kurczakiem, filet z łososia, pierogi z mięsem czy spaghetti bolognese. Sprawdź nasze menu i wybierz to danie, które akurat dziś chcesz zjeść na obiad!
drugie danie na obiad

Napoje do obiadu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrym uzupełnieniem zestawu obiadowego jest odpowiednio dobrany napój. Dlatego pozostawiamy Ci możliwość wyboru takiego napoju, na który masz największą ochotę. Do wyboru masz między innymi: Mirindę, Pepsi, Sprite, wodę mineralną czy sok Hortex.
napoj do zestawu obiadowego

Już teraz skomponuj swój wymarzony zestaw obiadowy i zamów go z dostawą do Wrocławia.

ZAMÓW ONLINE