SPRAWDZONA FIRMA CATERINGOWA

Margaret Catering&Horeca to firma cateringowa z woj. dolnośląskiego, która na rynku działa od wielu już lat. To dzięki współpracy z wieloma Klientami posiadamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na wysoki poziom jakości świadczonych przez nas usług. Wśród wielu firm, z którymi mieliśmy okazję współpracować wymienić można chociażby: ING Bank Śląski, Santander Bank, Politechnikę Częstochowską czy Europejski Fundusz Leasingowy. Jesteśmy przygotowani do tego, aby podjąć się zleceń bez względu na ich wielkość. Gwarantujemy przy tym: miłą i fachową obsługę, doradztwo w zakresie doboru ilości i rodzaju dań, a także najwyższy poziom usług i doskonały smak przygotowywanych potraw. Z wielką radością podejmiemy współpracę z kolejnym Klientamy, mamy nadzieję że będziesz nim Ty!

Catering dopasowany do Twoich potrzeb

Decydując się na współpracę z naszą firmą cateringową z woj. dolnośląskiego możesz być pewien, że przygotowana przez nas oferta będzie idealna dostosowana do Twoich potrzeb. Myśląc o gościach uczestniczących w Twojej uroczystości, a także o budżecie, który przeznaczyć chcesz na usługę  cateringu przygotujemy ofertę, która będzie po prostu optymalna. Współpracując z nami możesz być spokojny nie tylko o jedzenie: zimną płytę, przekąski, dania główne, ale też o napoje, przygotujemy dla Ciebie herbaty, kawę czy zimne napoje zawsze w odpowiedniej ilości.
Podejmujemy współpracę z Klientami z całego województwa śląskiego wszystkich ich obsługując na najwyższym poziomie niezależnie od wielkości i rodzaju zamówienia. Zaufaj nam i przekonaj się, że w województwie dolnośląskim nie znajdziesz lepszej firmy cateringowej. Zapraszamy!

Kontakt w sprawie cateringu:  71 349-15-39